O NÁS

Úvod O NÁS

HappyRED 


Našou hlavnou činnosťou je rozširovať ponuku inovatívnych produktov zdravej a udržateľnej ženskej hygieny na slovenskom a českom trhu. Naším zámerom je tiež prispievať k zvyšovaniu povedomia o téme "menštruácia" a o zdravých produktoch udržateľnej ženskej hygieny.

 

VÍZIA

Našou víziou je zlepšovať menštruáciu všetkých dievčat a žien. Podporujeme výrobu a spotrebu trvalo udržateľných produktov ženskej hygieny, čím pomáhame docieliť ekologickú rovnováhu našej planéty. Patria sem tampóny a vložky z organickej bavlny a menštruačné kalíšky. V našom eshope nájdete aj starostlivo vyberané bylinky prospešné pre zdravie žien a zlepšujúce menštruačný komfort.


POSLANIE

Pracujeme srdcom a starostlivo pre vás vyberáme produkty. Šírením povedomia o možných spôsoboch vedúcich k udržateľnosti nášho životného prostredia v rámci ženskej hygieny priamo ovplyvňujeme zdravie žien a našej planéty. Produkty ženskej hygieny by nemali obsahovať množstvo chemikálií a takisto by nemali byť príčinou nadmerného množstva odpadu.

 

NÁŠ SĽUB


V našom obchode nájdete produkty intímnej ženskej hygieny, ktoré sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov. Ako už aj samotný názov Happyred (v preklade šťastná červená napovedá), staráme sa o vás ako najlepšie vieme, aby sme zlepšili vašu menštruáciu.

 

"LEPŠIA MENŠTRUÁCIA, ŠŤASTNEJŠIA ŽENA."

Informácie pre vás Služby zákazníkom Kontakty Online platba Sledujte nás

 

✉ info@happyred.sk

☎ +421904803784

 

    

 

 

 

Copyright 2019 - 2024 © HappyRED Zdravá a udržateľná ženská hygiena