Novinky
SI TU PRVÝ KRÁT?

Objednaj a získaj ZĽAVU 10%! Pre všetkých nových zákazníkov platí zľava 10% na prvý nákup.  Pri zadávaní objednávky zadajte ZĽAVOVÝ KÓD: HAPPY10.

viac
Monthlycup Wash

Vďaka svojmu špeciálne navrhnutému zloženiu je jemný MonthlyCup Wash vhodný na umývanie menštruačného kalíška aj intímnych oblastí bez ovplyvnenia hladiny PH. Monthlycup Wash je veľmi jemný tekutý čistiaci prostriedok na prírodnej...

viac

O NÁS

Úvod O NÁS

HappyRED 


Našou hlavnou činnosťou je rozširovať ponuku inovatívnych produktov zdravej a udržateľnej ženskej hygieny na slovenskom a českom trhu. Naším zámerom je tiež prispievať k zvyšovaniu povedomia o téme "menštruácia" a o zdravých produktoch udržateľnej ženskej hygieny.

 

VÍZIA

Našou víziou je zlepšovať menštruáciu všetkých dievčat a žien. Podporujeme výrobu a spotrebu trvalo udržateľných produktov ženskej hygieny, čím pomáhame docieliť ekologickú rovnováhu našej planéty. Patria sem tampóny a vložky z organickej bavlny a menštruačné kalíšky. V našom eshope nájdete aj starostlivo vyberané bylinky prospešné pre zdravie žien a zlepšujúce menštruačný komfort.


POSLANIE

Pracujeme srdcom a starostlivo pre vás vyberáme produkty. Šírením povedomia o možných spôsoboch vedúcich k udržateľnosti nášho životného prostredia v rámci ženskej hygieny priamo ovplyvňujeme zdravie žien a našej planéty. Produkty ženskej hygieny by nemali obsahovať množstvo chemikálií a takisto by nemali byť príčinou nadmerného množstva odpadu.

 

NÁŠ SĽUB


V našom obchode nájdete produkty intímnej ženskej hygieny, ktoré sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov. Ako už aj samotný názov Happyred (v preklade šťastná červená napovedá), staráme sa o vás ako najlepšie vieme, aby sme zlepšili vašu menštruáciu.

 

"LEPŠIA MENŠTRUÁCIA, ŠŤASTNEJŠIA ŽENA."

Informácie pre vás Služby zákazníkom Kontakty Online platba Sledujte nás

 

✉ info@happyred.sk

☎ +421904803784

 

    

 

 

 

Copyright 2019 - 2020 © HappyRED Zdravá a udržateľná ženská hygiena