Doprava a platba

Úvod Informácie pre vásDoprava a platba

 

PONÚKAME VÁM NASLEDOVNÉ MOŽNOSTI DORUČENIA VÁŠHO OBJEDNANÉHO TOVARU:

  • poštou na vašu adresu
  • balík na poštu
  • na adresu zásielkovne
  • kuriérom
  • osobný odber 

 

Snažíme sa, aby aj poštovné bolo pre vás čo najvýhodnejšie. Práve preto okrem zaujímavých zliav, ktoré vám ponúkame, môžete ušetriť aj na poštovnom. Tu je náš aktuálny cenník.

 

CENNÍK POŠTOVNÉHO

 

HODNOTA OBJEDNÁVKY         

NAD 50,00 €         

DO 50,00 € (vrátane)     

SPÔSOB PLATBYAKÝKOĽVEK     PLATBA VOPRED   DOBIERKA           
Slovenská pošta - balík na adresu zdarma  3,89 € 4,88 €
Balík na poštu zdarma  2,70 € 3,69 €
Doporučený List zdarma 2,80 € 3,79 €
Zásielkovňa SK/CZ zdarma  2,39 € 3,38 €
Kuriér  zdarma  4,99 € 5,98 €
Osobný odber zdarma  zdarma  zdarma
Doručenie na adresu do ČR zdarma  5 € -

 

 

Uvedené ceny platia iba pre odoslanie obyčajných zásielok na Slovensko a do Českej Republiky a pri poslaní celej objednávky v jednej zásielke. Ceny poštovného sú uvedené vrátane DPH. K uvedeným sumám neúčtujeme žiadne ďalšie poplatky. 

 

Pri doprave zadarmo vyberáme cenovo najvýhodnejší spôsob doručenia tovaru.

 

Doručenie kuriérskou službou 

 

Okrem štandardného doručenia vašej objednávky Slovenskou poštou vám ponúkame aj komfortné doručenie kuriérom. Tento spôsob má hneď viacero výhod:

 

  • doručenie do 24 hodín od expedície (doručuje sa v pracovné dni)
  • doručenie vždy priamo do Vašich rúk - domov alebo do práce
  • možnosť sledovať cez internet, kde sa momentálne vaša zásielka nachádza

 

 Objednávky kuriérom doručujeme zatiaľ iba v rámci Slovenskej Republiky.


ZA TOVAR U NÁS MÔŽETE ZAPLATIŤ NASLEDOVNÝMI SPÔSOBMI:

 

Platba na dobierku 

Vaša objednávka je zaslaná poštou na zadanú adresu a platíte až pri jej prevzatí. 

Platba v hotovosti 

V prípade, že sa rozhodnete prevziať si svoju objednávku u nás, môžete objednávku uhradiť v hotovosti.

Platba prevodom na účet

Pri zvolení platby prevodom na účet Vám zašleme predfaktúru k vašej objednávke so všetkými potrebnými údajmi k platbe. V takomto prípade je potrebné uhradiť objednávku na náš bankový účet a ako variabilný symbol uviesť číslo vašej objednávky. Po overení platby pokračujeme vo vybavovaní Vašej objednávky a následne Vám ju pošleme.

 

Naše bankové spojenie:


IBAN:   SK4411000000002948042239

SWIFT: TATRSKBX

Platba platobnou kartou test

Platba kreditnými a debetnými kartami VISA, VISA Electron*, MasterCard, Maestro, Discover a Diners Club. Výhodou je, že týmto spôsobom môžete platiť bez ohľadu na to, ktorá banka a v ktorej krajine vám kartu vydala. Funguje podobne ako internet banking, avšak namiesto čísla účtu zadávate údaje o Vašej platobnej karte. Zadávanie týchto informácií prebieha na zabezpečenej stránke Tatrabanky, my sa k žiadnym údajom o Vašej karte nedostaneme.

* Upozornenie: kartami VISA Electron je možné platiť cez internet iba v prípade, že na zadnej strane obsahujú tzv. CV kód (3-miestny kontrolný číselný kód, pozri obrázok nižšie). Nie všetky banky takéto karty VISA Electron vydávajú.

Platba internet bankingom

Internet banking (on-line, teda okamžitá platba cez internet, služba elektronického bankovníctva) je momentálne najpohodlnejší spôsob platby. Je veľmi rýchly, nemusíte manipulovať s peniazmi, a naviac ušetríte na poštovnom a poplatkoch za dobierku. Na využívanie internet bankingu Vám stačí: (1) mať zriadený účet v konkretnej banke, s ktorou spolupracujeme (pozri nižšie); a (2) mať zriadenú službu internet banking. Mnoho bánk ponúka túto službu zadarmo. Po jej zriadení by ste od banky mali dostať prihlasovacie meno, heslo a prípadne tzv. GRID kartu (záleží to od konkrétnej banky). Po potvrdení objednávky u nás budete presmerovaný priamo na stránku banky, kde len jednoducho zadáte Vaše prihlasovacie údaje do internet bankingu. Všetky ostatné údaje, ako suma, variabilný a konštantný symbol, ako aj číslo nášho účtu, budú vyplnené automaticky. Aj Vy aj my teda máme istotu, že z Vášho účtu bude zaplatené presne toľko, koľko je potrebné. 

 

Poznámka k elektronickým platbám: V žiadnom prípade sa nedostaneme k Vašim prihlasovacím údajom k účtu či údajom o Vašej karte, tie vypĺňate vždy až na zabezpečenej stránke príslušnej banky.

 

TatraPay

Platba internet bankingom Tatra banky. Po vytvorení objednávky ste presmerovaný priamo na stránku Tatra banky, kde sa prihlásite a potvrdíte Vašu platbu. 
Informácie pre vás Služby zákazníkom Kontakty Online platba Sledujte nás

 

✉ info@happyred.sk

☎ +421904803784

 

    

 

 

 

Copyright 2019 - 2024 © HappyRED Zdravá a udržateľná ženská hygiena