Novinky
Lunette Moodsmooth Remedy oil

Upokojujúci a liečivý, aromaterapeutický olej s nádhernou jemnou kvetinovou vôňou od spoločnosti Lunette - určený na podporu rovnováhy tela a duše pred a počas menštruácie.  Unikátna zmes éterických olejov a kvetinových...

viac

Lunette Moodsmooth Remedy oil

Úvod NovinkyLunette Moodsmooth Remedy oil

Upokojujúci a liečivý, aromaterapeutický olej s nádhernou jemnou kvetinovou vôňou od spoločnosti Lunette - určený na podporu rovnováhy tela a duše pred a počas menštruácie. 

Unikátna zmes éterických olejov a kvetinových esencií najvyššej kvality z čisto fínskej prírody je určená na zlepšenie nálady a upokojenie.

Kvetinové kvapky pochádzajú z čistej prírody vo Fínsku, vrátane ľubovníka bodkovaného, ktorý zvyšuje náladu a zlepšuje kvalitu spánku; Juniper, ktorý posilňuje a vyživuje svaly a metabolizmus; Čaj Northern Labrador, ktorý lieči bolesť a emocionálne nepokoje; Cícer, ktorý čistí myseľ; a čisté esencie pomaranča a levandule pre pozitivitu a relaxáciu.

Našimi najvyššími európskymi normami sú naše éterické oleje zo 100% čistých aromatických rastlinných olejov extrahovaných z kvetov, listov, koreňov, ovocia a živíc a neobsahujú žiadne syntetické látky.

Pohodlný roll-on aplikátor sa dá použiť kedykoľvek potrebujete energetickú podporu alebo zlepšenie nálady počas vášej menštruácie.

Teraz sa môžete rozlúčiť s hormonálnymi a menštruačnými bolesťami hlavy!


 

Výrobok je navrhnutý a vyrábaný vo Švédsku.

 

Lunette Moodsmooth Remedy oil si môžete zakúpiť TU.

Informácie pre vás Služby zákazníkom Kontakty Online platba Sledujte nás

 

✉ info@happyred.sk

☎ +421904803784

 

    

 

 

 

Copyright 2019 - 2023 © HappyRED Zdravá a udržateľná ženská hygiena